CZERWIEC 2018
Dnia 13 czerwca 2018 roku poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika oraz uczniowie klasy 7A pod opieką Pana mgr Tomasza Maciąga i Pana mgr Łukasza Stawarza uczestniczyli w obchodach 78 rocznicy I Transportu więźniów politycznych z Tarnowa do niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

MAJ 2018
Dnia 3 maja 2018 roku poczet sztandarowy oraz uczniowie klasy 2E Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika pod opieką Pani mgr Marty Sak wzięli udział w uroczystych obchodach 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

<a href=”http://www.freepik.com”>Designed by jannoon028 / Freepik</a>

KWIECIEŃ 2018
Dnia 13 kwietnia 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 uczestniczyli w obchodach 78 rocznicy zbrodni katyńskiej w kościele pw. Dobrego Pasterza w Tarnowie. Montaż słowno – muzyczny uroczystości został przygotowany pod kierunkiem Pani mgr Marty Sak. Opiekę nad pocztem sztandarowym szkoły w składzie: Izabela Ogiela, Kamila Leśniak, Jakub Brzozowski sprawował Pan mgr Tomasz Maciąg.

MARZEC 2018
Dnia 1 marca 2018 roku poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w składzie: Izabela Ogiela, Kamila Leśniak, Hubert Klimczak pod opieką mgr Tomasza Maciąga wziął udział w uroczystych obchodach „Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych” zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

LISTOPAD 2017
Dnia 11 listopada 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika wzięli udział w uroczystych obchodach 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

<a href=”http://www.freepik.com”>Designed by jannoon028 / Freepik</a>

WRZESIEŃ 2017
Dnia 17 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w ramach Dnia Sybiraka wzięli udział w uroczystych obchodach 78 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

Dnia 1 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika wzięli udział w uroczystych obchodach 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.