Sukces uczniów 3C w judo

Dnia 2 grudnia 2023 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 24 z klasy 3C Leon Olszewski i Mieszko Milowski wzięli udział w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Judo w Jaśle. Wydarzenie zgromadziło młodych judoków z Polski i Słowacji, w sumie 210 zawodniczek i zawodników, rywalizujących w czterech kategoriach wiekowych. W efekcie swoich doskonałych występów, Leon Olszewski zdobył II miejsce, a Mieszko III miejsce. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, którzy przyczynili się do sukcesu naszych reprezentantów, a jednocześnie gratulujemy Leonowi Olszewskiemu i Mieszkowi Milowskiemu doskonałego występu na arenie międzynarodowej. Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy na ścieżce sportowej!