klasy: 4-6

Andrzejkowa zabawa klas 4

Dnia 26 listopada 2025 roku uczniowie klas 4 wzięli udział w radosnej zabawie andrzejkowej. Czekały na nich wróżby, wesołe konkurencje i wspólne tańce. Było dużo śmiechu, energii i radosnego zamieszania, które tworzy tylko tak wyjątkowa szkolna impreza. To był dzień pełen pozytywnej atmosfery, który na długo zostanie w pamięci!

Andrzejki 4A

Dnia 21 listopada 2025 roku uczniowie klasy 4A wraz z wychowawcą Panią mgr Katarzyną Kamińską – Smoleń spędzili piątkowe przedpołudnie na zabawie andrzejkowej w restauracji Pietro Party. Oprócz warsztatów pizzy, dyskoteki andrzejkowej, konkursów i zabaw, zaliczyliśmy również bitwę na śnieżki i lepienie bałwana.

Wielki sukces chłopców SP24 w piłce nożnej

Wielki sukces chłopców Szkoły Podstawowej Nr 24 w powiatowych zawodach – Igrzyska Dzieci rocznik 2013 i młodsi w halowej piłce nożnej. Nasi uczniowie: Kami Branicki (5c), Bartłomiej Gębarowski (5c), Gabriel Cegielski (6a), Hubert Mucha (6a), Szymon Słowik (6a), Aleksander Wcisło (6a), Michał Boda (6b), Maksim Raksa (6b), Michał Słomski (6b), Emilian Czwórnóg (5a) okazali się najlepsi ze wszystkich szkół w Tarnowie i awansowali do zawodów rejonowych.

Wizyta klasy 4C na Starym Cmentarzu

Dnia 31 października 2025 roku uczniowie klasy 4C wraz z wychowawcą i bibliotekarzem odwiedzili Stary Cmentarz. W ramach projektu „Pamiętamy o tych, którzy odeszli”,  uczniowie zatrzymali się przy grobach dawnych dyrektorów i budowniczych naszej szkoły, oddając im należny szacunek i wdzięczność.

4A na Starym Cmentarzu

Dnia 31 października 2025 roku uczniowie klasy 4A z wychowawczynią odwiedzili w piątkowe przedpołudnie Stary Cmentarz oraz miejsca pamięci, gdzie zapalili znicze i oddali hołd poległym żołnierzom. Uczestniczyli również w ciekawej lekcji historii, słuchając wykładu i podziwiając niezwykły zabytek odnaleziony w Tarnowie, czyli Bozzetto, pierwowzór wawelskiego sarkofagu królowej Jadwigi.

Wycieczka klasy 4C i 4D do Sandomierza

Dnia 9 października 2025 roku odbyła niezwykła wycieczka klasy 4C i 4D do Sandomierza. Uczniowie zwiedzali historyczne zabytki, spacerowali po malowniczych trasach i aktywnie  spędzali czas. Młodzież miała okazję zwiedzić Podziemną Trasę Turystyczną, Wąwóz Królowej Jadwigi, przepłynąć statkiem po Wiśle, czy wejść na Bramę Opatowską. Dodatkową atrakcją było przymierzanie rycerskich strojów i zbroi oraz wizyta w Zbrojowni Rycerskiej.