Z ekologią za pan brat!

Dnia 25 listopada 2022 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z klasy 5B wraz z wychowawcą  panią mgr Dominiką Woskowicz udała się do oddziału tarnowskiego Muzeum Okręgowego na dworzec PKP w Tarnowie. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach dotyczących ochrony środowiska. Utrwalili sobie zagadnienia z zakresu ekologii: jak prawidłowo segregować śmieci, jak skutecznie oszczędzać wodę i prąd, jak należy zachowywać się w parkach narodowych. Na koniec wszyscy wykonali ekologiczne materiałowe węże, które wypełnili pestkami wiśni. Po warsztatach uczniowie mieli okazję zwiedzić wystawę poświęconą Panoramie Siedmiogrodzkiej. Serdecznie podziękowanie dla pani Karoliny Widuch za zaproszenie i opiekę podczas całego spotkania!