Tydzień Życzliwości w SP24

Tydzień Życzliwości w SP24

W dniach 21 – 25 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 obchodziliśmy Tydzień Życzliwości. W tym czasie zagościła u nas niezwykle przyjazna i życzliwa atmosfera. Odbyło się szereg akcji związanych z tym wydarzeniem, takich jak: przyłapani na dobrym zachowaniu, alejka wesołych emotikonek, przerwy muzyczno – taneczne, gesty życzliwości – losowanie życzliwych zadań do wykonania i przekazania kolejnej osobie. Można było sobie zrobić zdjęcie przy szkolnych skrzydłach życzliwości. 16 listopada obchodziliśmy Dzień Tolerancji. Został wygłoszony krótki apel przez radiowęzeł, na szkolnym korytarzu pojawiły się gazetki oraz plakaty promujące tolerancję. Finałem naszego tygodnia była organizacja kiermaszu życzliwości, na którym uczniowie sprzedawali ciasta i ciasteczka upieczone przez rodziców oraz nauczycieli. Dzięki tej akcji mogliśmy wesprzeć 4 najbardziej potrzebujące rodziny z naszej szkoły. Składamy ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w organizację tej akcji charytatywnej! Mamy nadzieję, że życzliwość będzie nam towarzyszyć przez resztę roku szkolnego.