86. rocznica pierwszego transportu Polaków do KL Auschwitz.

86. rocznica pierwszego transportu Polaków do KL Auschwitz.

Dnia 12 czerwca 2026 roku poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej Nr 24, w składzie: Aleksandra Wolak, Emilia Przybyła, Eryk Michalski uczestniczył w 86. rocznicy pierwszego transportu Polaków z Tarnowa do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz. Stałym opiekunem pocztu jest Pan mgr Tomasz Maciąg.