Dnia 10 czerwca 2026 roku uczniowie klas 4A i 4B pod opieką Pani mgr Katarzyny Kamińskiej – Smoleń, Pani mgr Urszuli Stanaszek- Błaszczyk i Pani mgr Aleksandry Głowacz odbyli podróż w czasie podczas wycieczki do Sandomierza. Piękny Sandomierz zachwycił nienaruszoną średniowieczną zabudową Starego Miasta, lessowymi wąwozami i malowniczym położeniem na nadwiślańskich wzgórzach. Udało się również zrobić zdjęcia z aktorami serialu ” Ojciec Mateusz”










