Dnia 11 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbył się długo oczekiwany Bal Ósmoklasistów, który na stałe zapisał się w tradycję naszej szkoły. Była to wspaniała okazja do wspólnego świętowania przed zbliżającym się zakończeniem edukacji na poziomie szkoły podstawowej. O oprawę muzyczną zadbał Animator Marcinek – absolwent naszej szkoły, który zapewnił bogaty repertuar, zachęcający wszystkich do tańca. Podczas balu nie zabrakło również pamiątkowych sesji zdjęciowych na specjalnie przygotowanej ściance. Bal Ósmoklasisty przebiegł w doskonałej atmosferze. Był to niezapomniany wieczór, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich absolwentów, stanowiąc piękne zwieńczenie ich ośmioletniej nauki.









