Bawarska przygoda klasy 8B i 8C
W dniach 17 maja do 22 maja 2026 roku zamieniliśmy szkolne ławki na pełen przygód wyjazd do Niemiec i Austrii. Przeżyliśmy intensywny czas, pełen zwiedzania, integracji i niesamowitych widoków. Dziękujemy naszym Paniom opiekunkom: mgr Monice Jasińskiej, mgr Dominice Woskowicz, mgr Marcie Manijak i mgr Urszuli Stanaszek – Błaszczyk.










