Podsumowanie roku szkolnego w klasie 4A

Podsumowanie roku szkolnego w klasie 4A

Dnia 25 czerwca 2026 roku uczniowie klasy 4a wraz z wychowawczynią, Panią Katarzyną Kamińską- Smoleń świętowali sukcesy po całorocznym wysiłku. Po spacerze ulicami miasta, udaliśmy się na pyszne lody, a następnie odpoczęliśmy w Parku Strzeleckim podczas wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu Nasza Klasa 4A tyle wdzięku w sobie ma!