Sukces uczniów SP24 w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Sukces uczniów SP24 w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Z dumą informujemy o wyjątkowych osiągnięciach naszych uczniów w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Wynik bardzo dobry uzyskały 2 uczennice: Oliwia Błaszko z klasy 3D oraz Matylda Kołodziej z klasy 6B. Uczennice zostały zaproszone na Uniwersytet Jagielloński, gdzie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród. Wyróżnienia otrzymali:
Klasa 2: Klara Motyka, Kajetan Słowik, Tomasz Para, Zuzanna Siwiec, Aleksandra Dzięgiel;
Klasa 3: Łucja Donhefner, Adam Wozowicz, Florentyna Płonka;
Klasa 4: Piotr Para, Hanna Zaleśny;
Klasa 6: Nadia Biedrzycka, Michał Słomski;
Klasa 7: Marlena Słomska.
Zadania wymagały sporej dawki logicznego myślenia i były dużym wyzwaniem. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, życzymy dalszych sukcesów i niesłabnącej pasji do odkrywania tajników matematyki!