Do odważnych świat należy!

Do odważnych świat należy!

W nocy z 19 na 20 czerwca 2024 roku, klasy 3A i 3C miały wyjątkową okazję nocować w szkole. Opiekunami były Panie: mgr Nina Prusak, mgr Elżbieta Wilk, mgr Katarzyna Wójcik, mgr Lilianna Lach. Była to niezwykła przygoda, która dostarczyła nam wielu niezapomnianych chwil. Wieczór rozpoczęliśmy od dyskoteki, podczas której bawiliśmy się przy naszych ulubionych hitach. Po tańcach przyszedł czas na kolację, a później odbyło się piżama party oraz seans filmowy. Po pełnym przeżyć wieczorze, nadszedł czas na umycie się i zasłużony odpoczynek. Dobre szkolne skrzaty czuwały nad naszym snem, aby nic nie zakłóciło naszego nocnego odpoczynku. Rano zjedliśmy pyszne śniadanie, a następnie ruszyliśmy szlakiem tarnowskich maszkaronów, odkrywając ciekawe zakątki i historie związane z tymi tajemniczymi stworzeniami. Na zakończenie wycieczki poszliśmy na lody, co było doskonałym zakończeniem roku szkolnego. Na pewno będą to niezapomniane chwile, które pozostaną w naszej pamięci na długo. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń udaliśmy się do swoich domów.