Dzień pluszowego misia w bibliotece SP24

Dzień pluszowego misia w bibliotece SP24

Dnia 25 listopada 2021 roku uczniowie klasy 2B i 2C wraz z opiekunami wzięli udział w lekcji pokazowej poświęconej pluszowemu misiowi. Do tego święta uczniowie przygotowywali się wcześniej. Razem z wychowawcami wykonali rysunki przedstawiające ich pluszowego przyjaciela. W bibliotece została również wyeksponowana wystawa misi i książek, których bohaterami są misie, niedźwiadki i niedźwiedzie. Podczas imprezy bibliotecznej dzieci poznały historię „Dnia Pluszowego Misia”, wysłuchały opowiadania z JEGO udziałem, brały udział w konkursie wiedzy o misiach, tańczyły i słuchały piosenek w wykonaniu bibliotekarza. Zainteresowanie uczniów świadczy o tym, że mimo wielu nowoczesnych zabawek MIŚ jest ulubioną maskotką dzieci, że moda na misie nie przemija.