Lekcja przyrody 1C w Parku Strzeleckim

Lekcja przyrody 1C w Parku Strzeleckim

Dnia 21 października 2021 roku uczniowie klasy 1C wraz z wychowawcą mgr Elżbietą Wilk i Panem bibliotekarzem mgr Adamem Dudkiem wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni udali się do pobliskiego Parku Strzeleckiego na lekcję przyrody, która dostarczyła nam nie tylko wielu wiadomości, ale również niezapomnianych wrażeń. Park odkrył przed nami swe piękno. Podziwialiśmy jesienne barwy, rosnące krzewy i drzewa, słuchaliśmy odgłosów przyrody. Bacznie przyjrzeliśmy się korze drzew, liściom i zwierzętom żyjącym w parku oraz zanotowaliśmy swoje obserwacje na specjalnych kartach. Podczas spaceru dzieci zbierały najpiękniejsze kolorystycznie liście, żołędzie i kasztany. Znaleźliśmy również chwilę czasu, aby odpocząć i zrobić pamiątkowe zdjęcia.