Mam Talent w SP24

Mam Talent w SP24

Dnia 25 kwietnia 2024 w naszej szkole odbył się „Pokaz Talentów”, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje pasje i uzdolnienia. Konkurs miał na celu odkrywanie talentów w środowisku szkolnym, propagowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego oraz naukę autoprezentacji. Na samym początku wystąpił nasz zespól taneczny liczący ponad 30 uczennic. Następnie na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności tanecznych, akrobatycznych, judo, wokalnych, szydełkowania, żonglerki piłką, gry na flecie prostym i poprzecznym, gitarze, pianinie, wiolonczeli, wiedzy o samolotach. W „Szkolnej Galerii” pojawiły się również prace młodych plastyków. Atmosfera podczas konkursu była wspaniała. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę. Każdy uczestnik konkursu otrzymał prezent oraz słodki upominek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zaprezentowaliście się wspaniale!!! Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i pielęgnowania swoich pasji. Powinniście pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Zastanówcie się co jest Waszą siłą! Odkrywajcie swoje uśpione talenty! Organizatorami pokazu były: Panie: mgr Katarzyna Wójcik, mgr Anna Jasiak, mgr Anita Sterna.