Miłość nie jedno ma imię…..

Miłość nie jedno ma imię.....

Dnia 14 lutego 2023 roku, jak co roku z okazji Święta Zakochanych w naszej szkole została zorganizowana POCZTA WALENTYNKOWA. Na korytarzu została ustawiona skrzynia, do której wszyscy wrzucali swoje kartki i serduszka. Następnie walentynkowi listonosze posegregowali pocztę i roznosili po klasach korespondencję od tajemniczych wielbicieli kierując je pod właściwy adres. Walentynkowe życzenia można było przesłać nie tylko swoim ukochanym, ale także lubianym przez  nas koleżankom i kolegom oraz nauczycielom. W tym dniu królował w naszej szkole kolor CZERWONY. 
17 lutego 2023 roku – natomiast został dniem SZALONYCH FRYZUR, oj działo się! Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród młodszych uczniów. Na korytarzach szkolnych zaroiło się od fantazyjnych i kolorowych uczesań. Na korytarzach szkolnych zaroiło się od fantazyjnych i kolorowych uczesań.