Patriotyczne śpiewanie w SP24

Patriotyczne śpiewanie w SP24

Koncertem Pieśni Patriotycznych, przygotowanym przez panią mgr Anetę Łabno, w dniu 15 listopada 2022 roku zakończyliśmy w SP24 obchody 104 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na naszej scenie wystąpili uczniowie klas młodszych (klasa 1C, 3B) oraz starszych (klasa 4A, 4B, 4D, 5B,6A,8D) prezentując znane i lubiane piosenki legionowe w wersji wokalnej i  wokalno – instrumentalnej. Usłyszeliśmy między innymi: „Przybyli ułani pod okienko”, „Wojenko, wojenko”, „Piechota”, „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”, „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Prezentacje wokalne urozmaicił występ dziewczynek z klasy 3B, które wykonały piękny „Taniec z flagami” przygotowany przez panią mgr Małgorzatę Maciaszek. Koncert, który prowadziła Amelia Lechowicz z klasy 6A, zakończyliśmy wspólnym odśpiewaniem kilku pieśni patriotycznych.