Dnia 18 czerwca 2026 roku uczniowie klas 4 – 5 mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Strofy pełne przyrody” zorganizowanym przez Panią mgr Katarzynę Kamińską – Smoleń i Panią mgr Aleksandrę Kozieję. Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Oliwia Gofron,
II miejsce: Hanna Różycka,
III miejsce: Franciszek Mordyl.
Wyróżnienia otrzymali: Iga Dzięgiel, Liliana Siwiec, Nikola Wojnar. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy i upominki za udział w konkursie. Nasz konkurs uświetniła swoją grą na wiolonczeli Iga Dzięgiel, dając niezapomniany recital. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wyróżnienia otrzymali: Iga Dzięgiel, Liliana Siwiec, Nikola Wojnar. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy i upominki za udział w konkursie. Nasz konkurs uświetniła swoją grą na wiolonczeli Iga Dzięgiel, dając niezapomniany recital. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.









