Tydzień Życzliwości w SP24

Tydzień Życzliwości w SP24

W dniach 22 do 26 listopada 2021 roku  w Szkole Podstawowej Nr 24 odbył się ”Tydzień Życzliwości”. Uczniowie i nauczyciele mogli skorzystać z różnych atrakcji: „Kosz życzliwości – wylosuj i podaj dalej”, z którego można było zabrać ze sobą pozytywną myśl, uśmiech i podarować wybranej osobie. Na korytarzu była możliwość sfotografowania się na tle ścianki z hasłem „Życzliwość Uskrzydla”. Podczas Dnia Pluszowego Misia każdy uczeń (i nie tylko) mógł przynieść do szkoły ulubionego pluszaka. Dodatkowo zachęcaliśmy do przygotowania kartki lub listu z pozdrowieniami aby komuś sprawić miłą niespodziankę. Można było również ubrać się na żółto, gdyż kolor ten kojarzy się z uśmiechem, ciepłem i życzliwością. Pamiętajmy, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i warto okazywać innym bezinteresowną życzliwość.