Warsztaty DECOUPAGE w SP24

Warsztaty DECOUPAGE w SP24

Dnia 27 października 2023 roku uczniowie klasy 3C mieli przyjemność uczestniczyć w kolejnych warsztatach z zakresu DECOUPAGE. Spotkanie poprowadził Pan mgr Adam Dudek, nasz szkolny bibliotekarz. Polska złota jesień dostarcza niezliczonej ilości inspiracji, które kreatywnie wykorzystaliśmy podczas zajęć. Dzieci, już nie tylko tworząc tradycyjne ludziki z kasztanów, żołędzi czy kolorowe bukiety z liści, miały okazję zdobywać nowe umiejętności zdobienia prawdziwych dyni techniką decoupage. Wyniki naszych twórczych działań to oryginalne ozdoby, które mogą wzbogacić zarówno wnętrza, jak i balkony. Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik mógł delektować się pysznymi dyniowymi muffinkami, które zostały upieczone specjalnie dla nas przez Julię, uczennicę naszej klasy, oraz jej mamę. Serdecznie dziękujemy za to miłe zakończenie naszego spotkania!