Wycieczka 6A do Korczyny i Krosna

Wycieczka 6A do Korczyny i Krosna

Dnia 1 grudnia 2022 roku klasa 6A wraz z wychowawcą wybrała się na wycieczkę do Koryczyny i Krosna. W Korczynie w Pijalni Czekolady uczniowie wzięli udział w warsztatach czekoladowych. Poznały proces produkcji czekolady. W trakcie warsztatów dzieci degustowały różnego rodzaju czekoladę. Kolejną atrakcją było zdobienie tabliczek czekolady oraz lizaków według własnego pomysłu. Po słodkich warsztatach uczniowie pojechali do Krosna, do Centrum Dziedzictwa Szkła, gdzie mieli okazję zapoznać się z tajnikami produkcji szkła, obserwowali z czego i jak powstaje. Następnie wszyscy uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, gdzie każdy miał okazję zaprojektować bombkę na choinkę. Wycieczka z pewnością na długo zapisze się w pamięci naszych uczniów.