„Zemsta” Aleksandra Fredry w SP24

"Zemsta" Aleksandra Fredry w SP24

Dnia 17 czerwca 2026 roku  klasa 7B zaprezentowała spektakl pt. „Zemsta” Aleksandra Fredry.  Przedstawienie przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pani mgr Małgorzaty Koteckiej.