Aktualności

3A w świecie poezji Jana Brzechwy

Dnia 10 czerwca 2022 roku uczniowie klasy 3A pod kierunkiem wychowawczyni mgr Katarzyny Kamińskiej – Smoleń przygotowali montaż poetycko – muzyczny pt. ” Witajcie w naszej bajce”, który z radością zaprezentowali wszystkim uczniom edukacji wczesnoszkolnej oraz swoim najbliższym.

Wycieczka SP24 nad Morze Bałtyckie

W dniach 30 maja do 3 czerwca 2022 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z klas: 8A, 8B, 8C, 7C, 7D oraz 6A wraz z opiekunami: Panią mgr Anną Więcek oraz Panami: mgr Januszem Nowińskim, mgr Mariuszem Wcisło oraz mgr Tomaszem Maciąg wybrali się na wycieczkę szkolną nad przepiękne Morze Bałtyckie. W czasie wycieczki zwiedziliśmy: Łazy, Kołobrzeg, Darłówko, Wicie, Ustkę oraz rodzinne miasto  naszego Patrona Mikołaja Kopernika – Toruń. Za

5. Dzień: Toruń

Dnia 3 czerwca 2022 roku po krótkiej wizycie na plaży, pożegnaliśmy nasze ukochane Morze Bałtyckie i udaliśmy się do rodzinnego miasta Naszego Patrona Mikołaja Kopernika – Torunia.

4. Dzień: Ustka

Dnia 2 czerwca 2022 roku udaliśmy się do Ustki. Zobaczyliśmy fantastyczny kunszt inżynierii w postaci ruchomej kładki dla pieszych na kanale portowym, port rybacki, przepiękną promenadę oraz odbyliśmy niezapomniany rejs po Morzu Bałtyckim.

Ślubowanie klas pierwszych w SP24

Dnia 2 czerwca 2022 roku w Sali Teatralnej Szkoły Podstawowej Nr 24 odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter.

Dzień Dziecka w SP24

Dnia 31 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbył się jak co roku Piknik Rodzinny z okazji Dzień Dziecka. Tym razem przedstawimy go oczami rodziców, uczniów i nauczycieli – ZOBACZ.

3. Dzień: Wicie - Darłówko

Dnia 1 czerwca 2022 roku udaliśmy się do miejscowości Wicie, zobaczyć Geograficzny Środek Wybrzeża Morza Bałtyckiego i niesamowite skutki procesu abrazji. Zobaczyliśmy również kameralne Darłówko z przepięknym falochronem, rozsuwanym mostem i promenadą. Wieczorem z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka spędziliśmy mile czas przy ognisku na teranie ośrodka Bryza.