Aktualności

2. Dzień: Kołobrzeg

Dnia 31 maja 2022 roku udaliśmy się do przepięknego Kołobrzegu. Po drodze zobaczyliśmy Wrota Sztormowe na kanale Jamieńskim, a w mieście Kołobrzeg: Muzeum Oręża Polskiego, promenadę i fantastyczne Molo.

1. Dzień: Łazy

Dnia 30 maja 2022 roku o 8.00 dotarliśmy do naszej bazy noclegowej w Łazach: Ośrodka Wczasowego – Bryza. Po zakwaterowaniu i śniadaniu udaliśmy się na plażę w Łazach na zasłużony wypoczynek. W promieniach przepięknego słońca podziwialiśmy piękno Morza Bałtyckiego.

Wycieczka SP24 nad Morze Bałtyckie

W dniach 30 maja do 3 czerwca 2022 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z klas: 8A, 8B, 8C, 7C, 7D oraz 6A wraz z opiekunami: Panią mgr Anną Więcek oraz Panami: mgr Januszem Nowińskim, mgr Mariuszem Wcisło oraz mgr Tomaszem Maciąg wybierają się na wycieczkę szkolną nad przepięknę Morze Bałtyckie.

1A i 1C w Nowym Wiśniczu

Dnia 26 maja 2022 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z klas: 1A i 1C z wychowawczyniami, Paniami: mgr Niną Prusak i mgr Elżbietą Wilk oraz z opiekunami: mgr Anitą Sterną i mgr Adamem Dudkiem wzięli udział w wycieczce do zamku w Nowym Wiśniczu.

Tydzień Zdrowia w SP24

W Szkole Podstawowej Nr 24 zawsze stawiamy na zdrowie. Szczególną uwagę, na propagowanie  prawidłowego sposobu odżywiania się oraz zdrowego i aktywnego stylu życia, zwracaliśmy podczas Szkolnego Tygodnia Zdrowia.