Konkurs pt. „Co wiem o stolicy Polski?”
Dnia 31 maja 2022 roku w oddziale przygotowawczym SP 24 w Tarnowie, odbył się konkurs pt. „Co wiem o stolicy Polski?”
Dnia 31 maja 2022 roku w oddziale przygotowawczym SP 24 w Tarnowie, odbył się konkurs pt. „Co wiem o stolicy Polski?”
Dnia 31 maja 2022 roku udaliśmy się do przepięknego Kołobrzegu. Po drodze zobaczyliśmy Wrota Sztormowe na kanale Jamieńskim, a w mieście Kołobrzeg: Muzeum Oręża Polskiego, promenadę i fantastyczne Molo.
Dnia 30 maja 2022 roku o 8.00 dotarliśmy do naszej bazy noclegowej w Łazach: Ośrodka Wczasowego – Bryza. Po zakwaterowaniu i śniadaniu udaliśmy się na plażę w Łazach na zasłużony wypoczynek. W promieniach przepięknego słońca podziwialiśmy piękno Morza Bałtyckiego.
W dniach 30 maja do 3 czerwca 2022 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z klas: 8A, 8B, 8C, 7C, 7D oraz 6A wraz z opiekunami: Panią mgr Anną Więcek oraz Panami: mgr Januszem Nowińskim, mgr Mariuszem Wcisło oraz mgr Tomaszem Maciąg wybierają się na wycieczkę szkolną nad przepięknę Morze Bałtyckie.
Dnia 26 maja 2022 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z klas: 1A i 1C z wychowawczyniami, Paniami: mgr Niną Prusak i mgr Elżbietą Wilk oraz z opiekunami: mgr Anitą Sterną i mgr Adamem Dudkiem wzięli udział w wycieczce do zamku w Nowym Wiśniczu.
Dnia 27 maja 2022 roku przedstawicielki Szkoły Podstawowej Nr 24 z klasy 7B, pod opieką Pani mgr Kingi Maj spotkały się z Prezydentem Miasta Tarnowa, by poznać tajniki pracy samorządowców w Urzędzie Miasta w ramach Dni Samorządu Terytorialnego.
Dnia 27 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbył się Szkolny Konkurs Układania Kostki Rubika.
Dnia 26 maja 2022 roku gazetka Szkoły Podstawowej Nr 24 : Moje Koperniczki świętowała dwa lata istnienia multimedialnej, szkolnej gazetki!
Dnia 24 maja 2022 roku dzieci z Oddziału Przygotowawczego Szkoły Podstawowej Nr 24 w Tarnowie wzięły udział w pikniku zorganizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Woli Rzędzińskiej.
W Szkole Podstawowej Nr 24 zawsze stawiamy na zdrowie. Szczególną uwagę, na propagowanie prawidłowego sposobu odżywiania się oraz zdrowego i aktywnego stylu życia, zwracaliśmy podczas Szkolnego Tygodnia Zdrowia.