I ZNÓW WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA SP24!

I ZNÓW WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA SP24!

Dnia 21 marca 2024 roku został rozstrzygnięty kolejny konkurs ORŁY EDUKACYJNE 2024 zorganizowany przez firmę Beautiful Company z Wrocławia. Po raz kolejny mam zaszczyt poinformować, że LAUREATEM tegorocznej edycji ponownie została Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie, która uzyskała 8,6 punktu na 10 możliwych do zdobycia! Zdobyliśmy również brązową statuetkę! Ideą konkursu jest to, by najlepsze LOGO ORŁÓW kojarzone było jednoznacznie z jakością oraz zadowoleniem Rodziców. Należy podkreślić fakt, iż wyprzedziliśmy ponad 66 930 firm z branży! Na nasz końcowy wynik złożyły się dwie oceny: Facebooka szkoły (4,2 pkt), prowadzonego przez Panią: mgr Kingę Maj i Moja Firma Google oraz ze strony internetowej szkoły : www.sp24tarnow.pl (4,4 pkt), prowadzonych przez Pana mgr Tomasza Maciąg. W latach 2019 – 2023 byliśmy również laureatami! Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane na nas głosy!