I ZNÓW WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA SP24!

I ZNÓW WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA SP24!

Dnia 18 czerwca 2021 roku został rozstrzygnięty konkurs ORŁY EDUKACYJNE 2021 zorganizowany przez firmę Beautiful Company z Wrocławia. Po raz kolejny mam zaszczyt poinformować, że LAUREATEM tegorocznej edycji ponownie została Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie, która uzyskała 8,8 punktu na 10 możliwych do zdobycia! Zdobyliśmy również złotą statuetkę! Ideą konkursu jest to, by najlepsze LOGO ORŁÓW kojarzone było jednoznacznie z jakością oraz zadowoleniem Rodziców. Należy podkreślić fakt, iż wyprzedziliśmy ponad 66 930 firm z branży! Na nasz końcowy wynik złożyły się dwie oceny: Facebooka szkoły (4,2 pkt), prowadzonego przez Panią: mgr Kingę Maj i Moja Firma Google oraz ze strony internetowej szkoły : www.sp24tarnow.pl (4,6 pkt), prowadzonych przez Pana mgr Tomasza Maciąg. W roku 2020 byliśmy również laureatami oraz zdobyliśmy złotą statuetkę! Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane na nas głosy!