Pokaz mody w SP24

Pokaz mody w SP24

Dnia 21 marca 2024 roku Szkoła Podstawowa Nr 24 powitała kalendarzową  wiosnę na zielono. Wszyscy z utęsknieniem wyczekiwaliśmy tego dnia. Spragnieni słońca liczymy, że wiosna zagości także w naszych sercach. Inauguracja wiosny odbyła się w naszej szkole Szalonym Pokazem Mody – Kolorowy Zawrót Głowy Wiosna 2024, w którym wzięli udział uczniowie klas I – III. Kolory, trendy, kreacje, projekty , dodatki, to dziś królowało w naszej szkole na czerwonym dywanie. Modelki i modele z najmłodszych klas, pierwsze kroki na wybiegu mają za sobą. Wszyscy wypadli wspaniale i publiczność nagrodziła uczestników pokazu gromkimi,  zasłużonymi brawami. Piękne kreacje, zwiewne sukienki i radosne kolory to trendy na ten sezon. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Dziękujemy uczniom za udział oraz rodzicom za pomoc w stylizacji modelek i modeli. Dekorację przygotowała Pani mgr Monika Rynkar, o oprawę muzyczną zadbali uczniowie klasy 7A, a organizatorkami pokazu były Pani mgr Monika Fido Surman oraz mgr Pani mgr Anna Czyż.