Projekt biblioteczny: „Czekam na Ciebie PRZYJACIELU”

Projekt biblioteczny: „Czekam na Ciebie PRZYJACIELU”

Dnia 24 marca 2022 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 ruszył w naszej szkole projekt biblioteczny inspirowany książką naszego Pana bibliotekarza „PRZYJACIEL potrzebny od ZARAZ”. Książka ta, to swego rodzaju poradnik przyjaciela. Tu znajdziesz wszystko na temat przyjaźni. Ciekawe opowiadania, cytaty, przysłowia – to propozycje czytelnicze nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych.
Kącik przy gabinecie logopedy został przeznaczony na miejsce przyjazne każdemu uczniowi. Tutaj znajdziesz „ŁAWKĘ PRZYJAŹNI”, na której możesz wypatrywać pokrewnej sobie duszy. To tutaj znajdziesz ciekawe cytaty i PRZYJACIELA (Misia) czekającego na tych, którzy pragną czułości i pocieszenia.
Pamiętajcie! Człowiek posiadający PRZYJACIÓŁ ma prawo czuć się szczęśliwym i tego każdemu życzymy.