Ślubowanie uczniów klas pierwszych SP24

Ślubowanie uczniów klas pierwszych SP24

Dnia 28 października 2022 roku odbyła się największą uroczystość dla pierwszoklasistów z klasy 1D. W tym dniu nastąpiło ślubowanie i pasowanie dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika. Zanim jednak do tego doszło, uczniowie zaprezentowali pięknie przygotowany program artystyczny. Dziewczynki z zespołu ” Koperniczki Dance” pod kierunkiem mgr Katarzyna Wójcik zatańczyły taniec do utworu Shakiry. Część dzieci przebranych za smerfy  wzięła udział w przedstawieniu pt. ” Szkoła w smerfowym lesie „. Pozostali pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po złożeniu ślubowania uczniowie otrzymali dyplomy od wychowawcy a także upominki w postaci imiennych medali i linijek od swoich rodziców. Na zakończenie uczestnicy zostali zaproszeni do klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech, a pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.