Sukcesy Germanistów SP24

Sukcesy Germanistów SP24

Dnia 29 kwietnia 2022 roku w Liceum Ogólnokształcącym Nr III w Tarnowie odbyło uroczyste zakończenie VI edycji konkursu z języka niemieckiego „Mit dem Herzen beim Deutschen”. Miło nam poinformować, że uczennica klasy 8B Emilia Nowak zajęła I miejsce, a Wiktoria Czapkowicz z tej samej klasy została finalistką w/w konkursu.
Kolejnym dużym osiągnięciem jest zdobycie przez uczennicę klasy 8B Paulinę Tokarz I miejsca w XII Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”, otrzymała ona nagrodę główną, jaką jest voucher na certyfikat państwowy z języka niemieckiego na poziomie A1. Sesja egzaminacyjna odbędzie się w czerwcu, a organizatorem jest Goethe Institut Krakau. Opiekunem uczennic była Pani mgr Dominika Woskowicz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!