Tydzień Zdrowia w SP24

Tydzień Zdrowia w SP24

W dniach 20 – 24 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 obchodziliśmy Tydzień Zdrowia. Z tej okazji przygotowaliśmy szereg aktywności, które miały na celu promowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie do wdrażania zdrowych nawyków. Odbyły się spotkania z paniami dietetyczkami, spędziliśmy aktywną przerwę na boisku szkolnym, w klasach przeprowadzono zajęcia tematyczne i zorganizowano zdrowe pikniki. W szkole zawisły tablice informacyjne o prawidłowych nawykach żywieniowych. Dodatkowo, odbyły się dwa konkursy: konkurs plastyczny „Zdrowy dzień” i konkurs na profilu szkoły „Tydzień zdrowych nawyków”. Bardzo dziękujemy Xtreme KiDS Tarnów Błonie, Drift Park Extreme i Ciacho bez cukru za vouchery dla zwycięzców i pozytywną odpowiedź na naszą prośbę o wsparcie akcji promującej zdrowy tryb życia.