Wielki sukces szachistów SP24

Wielki sukces szachistów SP24

Dnia 18 października 2022 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięła udział w Mistrzostwach Tarnowa – Igrzyskach Dzieci – szachy drużynowe. Turniej został rozegrany w sali parafialnej kościoła pod wezwaniem bł. Karoliny w Tarnowie. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli WIELKI SUKCES – ZAJMUJĄC 1 MIEJSCE! Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Maja Kryczka (5C), Artur Kościółek (6A), Antoni Kołacz (4B), Wojciech Kościółek (4A). Należy podkreślić fakt, iż pokonaliśmy naszych przeciwników, po dogrywce, w której kapitan naszej drużyny, Artur Kościółek nie dał szans swojemu przeciwnikowi z SP17. Fenomenalna okazała się Maja Kryczka, która wygrała wszystkie swoje 6 spotkań! Gratulujemy sukcesu i życzymy więcej. Opiekunem drużyny jest Pan mgr Tomasz Maciąg.