Wspaniały sukces uczniów SP24 w tegorocznych konkursach przedmiotowych

Wspaniały sukces uczniów SP24 w tegorocznych konkursach przedmiotowych

Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli cztery tytuły laureata i dziewięć tytułów finalisty w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych. Osiągnięte miejsca są dowodem na sumienną i pilną pracę oraz niezwykłe umiejętności naszych zwycięzców, świadczą o ich szerokiej wiedzy i zdolności logicznego myślenia. Jesteśmy niesamowicie dumni z ich ogromnego sukcesu.

Laureatami Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zostali:
Damian Mazur –  klasa 8B
Ewa Skalska – klasa 8B
Maja Stefańska – klasa 8B
Natalia Zaród– klasa 8B
Finalistą Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego została:
Anna Kulas– klasa 8B
Finalistą Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zostali:
Roksana Rempała – klasa 7A
Michał Sumara – klasa 8B
Adam Szarek – klasa 8C
Antonina Wajda – klasa 7A
Wiktor Wilk – klasa 8D
Adrian Witek – klasa 8C
Finalistą Małopolskiego Konkursu Biologicznego został:
Mieszko Przygoda– klasa 8B
Serdecznie gratulujemy uczniom, rodzicom i opiekunom Pani mgr Wioletcie Garbowskiej – Danek, Pani mgr Annie Mazur, Pani mgr Annie Czyż, Pani mgr Anicie Sternie oraz Pani mgr Joannie Przygodzie. Wszystkim Laureatom i Finalistom życzymy kolejnych sukcesów naukowych!