W dniach 9 – 10 czerwca 2026 roku uczniowie klas 5A i 5C Szkoły Podstawowej Nr 24 uczestniczyli w dwudniowej wycieczce w Góry Świętokrzyskie. Podczas wyjazdu odwiedzili Muzeum Legend w Nowej Słupi, weszli na Święty Krzyż oraz zwiedzili gołoborze. Drugiego dnia poznawali tajniki nauki w Centrum Nauki Leonardo da Vinci, odwiedzili Oblęgorek – muzeum Henryka Sienkiewicza – oraz podziwiali słynny Dąb Bartek w Zagnańsku. Wycieczka była pełna ciekawych atrakcji, nowych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń. Opiekę nad uczniami w trakcie wyjazdu sprawowały wychowawczynie klas: mgr Anna Mazur oraz mgr Wioletta Garbowska-Danek oraz pani mgr Katarzyna Pelowska.
Wycieczka klas 5A i 5C w Góry Świętokrzyskie













