Wielki sukces siatkarek SP Nr 24

Dnia 8 stycznia 2019 roku uczennice Szkoły Podstawowej Nr 24 osiągnęły wielki sukces w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej zajmując 2 miejsce. W pierwszej fazie nasze dziewczyny wygrały z SP 18, SP 9, SP 23 i z grupy wyszły na 1 miejscu. W finałowych rozgrywkach uległy SP 14, a z SP 1 toczyły zacięty bój o miejsce 2, co udało się i sprawiło im wielką satysfakcję. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie. Dziewczętom należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair – play w jakim rozgrywane były zawody. Nasz zespół wystąpił w składzie: Natalia Hajduk, Oliwia Kawa, Joanna Kukuś, Aleksandra Maj, Julia Mietelska, Aleksandra Rzepa, Kinga Sajdak, Rita Sas, Emilia Skrabacz, Karolina Tulicka, Martyna Waśko. Opiekunem naszych siatkarek była Pani mgr Katarzyna Wójcik.