Náboj Junior

Dnia 22 listopada 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięli udział w konkursie Náboj Junior organizowanym w III LO w Tarnowie. To międzynarodowe zawody matematyczno – fizyczne dla czteroosobowych drużyn reprezentujących szkołę. Zawody trwają 120 minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań. Specyficzna struktura Náboja powoduje, że zawody są interesujące zarówno dla uczniów niedoświadczonych w konkursach matematycznych i fizycznych, jak i uczniów, którzy już odnosili sukcesy. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły, które zajęły bardzo wysokie miejsca. Opiekunem jest Pani mgr Monika Jasi}ska.
Drużyna w składzie: Bartosz Opioła (VIII), Katarzyna Świątek (VIII), Jakub Trela (VIII), Karolina Zając (VIII) zajęła IV miejsce
Drużyna w składzie: Maciej Kowal (VIII), Joszko Suchan (VIII), Jakub Witek (VIII), Radosław Wolański (VIII) zajęła V miejsce
Drużyna w składzie: Karol Gąciarz (VIII), Justyna Radlińska (VIII), Jakub Szymański (VIII), Kamil Zaród (VIII) zajęła VI miejsce