VI miejsce uczniów SP Nr 24 w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

W dniach 18 do 21 czerwca 2018 roku w Głuchołazach w województwie opolskim odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięli udział mistrzowie wszystkich województw. Małopolskę reprezentowała Szkoła Podstawowa Nr 24. Trzeba zaznaczyć, że wyjazd doszedł do skutku dzięki wsparciu finansowemu Prezydenta Miasta Tarnowa – Pana Romana Ciepieli. Po długiej i ciężkiej walce zlanej potem reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 24 w Tarnowie zajęła ostatecznie VI miejsce w Polsce. Mistrzem okazała się drużyna z Kołobrzegu. Warunki były bardzo ciężkie zważywszy, że każdy mecz był rozgrywany na sztucznej nawierzchni przy 30 stopniowych upałach! Opiekunem naszych piłkarzy była Pani mgr Ewa Kukla.
Skład drużyny:
Oliwer Wrona – bramkarz