Warsztaty kulinarne 4A

Dnia 28 marca 2022 roku w ramach warsztatów kulinarnych, które odbyły się w Pizzerii „Czarno To Widzę” uczniowie klasa 4A wcielili się w rolę kucharzy. Ich zadaniem było przygotowanie pysznej i zdrowej pizzy. Na zajęciach uczniowie mieli okazję zobaczyć jak powstaje pizza i jakich składników potrzeba, aby ją przygotować. Uczniowie samodzielnie wyrabiali ciasto, ugniatali i formowali w kształt koła.  Podczas zajęć mogliśmy zobaczyć wspaniałe pomysły dekorowania pizzy, co sprawiło, że nasze zajęcia były bardzo twórcze. Jak przystało na prawdziwych szefów kuchni z przygotowaniem pizzy uczniowie poradzili sobie znakomicie. Po udekorowaniu pizzę zostały wsadzone do pieca, upieczone i oczywiście zjedzone.