Ogólnopolski Finał Zawodów Indywidualnych XII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów w Gdyni

W dniach 18 do 20 maja 2018 roku w III LO w Gdyni odbył się Ogólnopolski Finał Zawodów Indywidualnych XII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. W zawodach brało udział dwóch uczniów Szkoły Podstawowej Nr 24 w Tarnowie: Filip Gieracki i Michał Opioła. Michał Opioła zdobył tytuł laureata IV stopnia Olimpiady plasując się wśród 25 najlepszych gimnazjalistów programistów w Polsce. Natomiast Filip Gieracki został finalistą Olimpiady. Uczniowie ci zdobyli również w tym roku tytuły finalistów konkursu tematycznego „Od algorytmu do programu” organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. Opiekunami naukowymi uczniów byli Pan Robert Zieliński i Pan Janusz Nowiński.