Koncert walentynkowy

Dnia 14 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbył się Koncert Walentynkowy zorganizowany przez Panią mgr Annę Czyż. Wzięli w nim udział zarówno uczniowie szkoły podstawowej zaczynając od najmłodszych z klas pierwszych, a kończąc na najstarszych czyli trzecioklasistach gimnazjum. Motywem przewodnim były piosenki o miłości. Wśród wykonań dominował język angielski. Usłyszeliśmy także utwory w naszym języku. Oryginalnym wykonaniem w języku norweskim zaprezentowała się Gabriela Stasior z klasy 3C gimnazjum. Koncert profesjonalnie poprowadzili uczniowie klasy 3E Wiktoria Podstawska oraz klasy 8b Szymon Ogarek, a o oprawę techniczną zadbał Mateusz Żołądź z klasy 3A. Publiczność świetnie się bawiła, a nasi wykonawcy wprowadzili iście walentynkową atmosferę.