Walentynki! Walentynki! Walentynki!

Walentynki! Walentynki! Walentynki!

Dnia 14 lutego 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Moglibyśmy to zrobić przyklejając osobie nam bliskiej serduszka z różnymi miłymi zwrotami  Samorząd zorganizował również w tym dniu specjalną Pocztę Walentynkową. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy. Wisienką na torcie był konkurs na Walentynkowe Ciacho. Jury, które oceniało wypieki brało pod uwagę wygląd, pomysłowość i oczywiście smak. Jednogłośnie wygrał tort Julii Gibuły z klasy 7A, drugie miejsce zajęło serduszko Julii Wielgus z 5A, a trzecie Huberta Kumora z 1B. Nagrodą za 3 pierwsze miejsca były bilety do kina, pozostali uczestnicy otrzymali kubeczki ze słodkim upominkiem. Dziękujemy wszystkim którzy brali udział w konkursie. Wszystkie wypieki były wyśmienite! Ten miły dzień zorganizował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pań: mgr Katarzyny Wójcik oraz mgr Dagmary Sutkowskiej.