„Dzień Krawata i Muszki” w SP Nr 24

"Dzień Krawata i Muszki" w SP Nr 24

„Niech wie młodzież i maluszki, że wkrótce Dzień Krawata i Muszki!” Dnia 25 października 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 po raz pierwszy obchodziliśmy Dzień Krawata i Muszki. W związku z tym, Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów do wspólnej zabawy. Sekcja kontrolna samorządu 25 października policzyła obowiązkowe w tym dniu elementy garderoby i wyłoniła zwycięzców. Aż pięć klas spełniło ten warunek w 100%, a były to: 5A, 5B, 7B,7C 3D i 3H. Widok szkoły pełnej dzieci poubieranych w krawaty i muszki robiły wyjątkowe wrażenie. W zabawie wzięli udział zarówno dzieci z najmłodszych klas jak i te z najstarszych – gimnazjalnych! Samorząd Uczniowski dziękuję wszystkim tym, którzy włączyli się do wspólnej zabawy!