NIEBYWAŁY SUKCES SZACHISTÓW SP NR 24

NIEBYWAŁY SUKCES SZACHISTÓW SP NR 24

Dnia 24 października 2018 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 24 ponownie wzięła udział w Mistrzostwach Tarnowa, tym razem w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – szachy drużynowe. Turniej również został rozegrany w sali parafialnej kościoła pod wezwaniem bł. Karoliny w Tarnowie. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Karolina Kulas (8A), Jakub Lenart (8C), Krzysztof Wojnarowicz (8C), Karol Mądel (3A) i osiągnęła NIEBYWAŁY SUKCES – ZAJMUJĄC 1 MIEJSCE! Nasi szachiści na osiem rozegranych rund – 4 wygrali, 4 zremisowali, nie ponieśli żadnej porażki! Bezkonkurencyjny w całym turnieju okazał się Jakub Lenart (8C), który wygrał wszystkie swoje partie!  Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym szczeblu rozgrywek, tym razem pojedziemy na turniej do Krakowa. Opiekunem naszego zespołu jest Pan mgr Tomasz Maciąg.