Aktywny wypoczynek uczniów SP Nr 24 w czasie ferii zimowych

Aktywny wypoczynek uczniów SP Nr 24 w czasie ferii zimowych
W czasie ferii zimowych uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 aktywnie wypoczywali na świeżym powietrzu na nartach i kartingach. Nasi najmłodsi podopieczni z klas pierwszych,  również chętnie brali udział w naszych wycieczkach i zajęciach. Brali przykład ze starszych kolegów i bardzo chcieli im dorównać zarówno w jeździe na nartach jak i kartingach. Zajęcia na kartingach odbyły się w dniu 14 i 17 stycznia 2019 roku w hali SPEED RACE Tarnów. Nasz uczeń Kacper Sysło z klasy 3A wystartował w zawodach zajmując wysokie 3 miejsce. Natomiast 15 stycznia 2019 roku odbył się wyjazd na narty do Krynicy na Stok Narciarski Słotwiny Arena. Opiekunem naszych uczniów była Pani mgr Ewa Kukla.