Dni Otwarte w SP24

Dni Otwarte w SP24

Dnia 14 i 15 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbyły się Dni Otwarte dla przyszłych uczniów klas 1 – 7. Mieliśmy wielu gości, którzy z uśmiechem na ustach korzystali z atrakcji przygotowanych przez nauczycieli oraz Radę Rodziców naszej placówki. Był pokazy taneczne, przedstawienie teatralne, gry i zabawy sportowe, zabawy z balonami, zajęcia szachowe, polonistyczno – historyczne, zabawy w języku angielskim, geografia i biologia w języku angielskim, matematyczne, plastyczne, techniczne oraz doświadczenia fizyczno – chemiczne. W szkolnej kawiarence rodzic mógł zjeść pyszne ciasta, pierogi, popcorn z maszyny oraz napić się kawy lub herbaty. Dziękujemy w przygotowaniu Dni Otwartych uczniom oraz Radzie Rodziców SP Nr 24.

CZĘŚĆ I:

CZĘŚĆ II:


www.freepik.com – Designed by macrovector