Kolejne sukcesy uczennicy SP Nr 24 w Konkursach Piosenki Niemieckojęzycznej

Kolejne sukcesy uczennicy SP Nr 24 w Konkursach Piosenki Niemieckojęzycznej

Dnia 8 czerwca 2018 roku uczennica Szkoły Podstawowej Nr 24 Aleksandra Radwańska z klasy 3C brała udział w III Małopolskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej „SUPERSTAR 2018”, który odbył się w Rabce – Zdrój. Nasza uczennica zaprezentowała utwór Oonagh –„ Eldamar” i zajęła III miejsce. Natomiast dnia 13 czerwca 2018 roku odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej, organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie. Aleksandra ponownie zajęła III miejsce śpiewając piosenkę Neny „99 Luftballons”. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nasza uzdolniona uczennica w obydwu konkursach rywalizowała również z uczniami szkół ponadgimnazjalnych. Aleksandrę pod względem językowym przygotowywał mgr Jacek Kobielski.