WIELKI SUKCES UCZNIÓW SP NR 24 W KONKURSIE PLASTYCZNYM

WIELKI SUKCES UCZNIÓW SP NR 24 W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Dnia 14 listopada 2018 roku w Sali Lustrzanej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym: „Polska Sto Lat Niepodległa”. Rok obchodów stulecia odzyskania niepodległości to czas, w którym w sposób szczególny należy pamiętać o trudnej historii naszego kraju i tych, którzy walce o wolność Polski poświęcili swe życie. Niech wdzięczność tamtym pokoleniom zmobilizuje nas do codziennej pracy dla dobra naszego kraju, województwa, naszych małych ojczyzn, bo: „Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.”
Uczniowie naszej szkoły zdobyli miejsca w następujących kategoriach:
Polska Niepodległa – szkoły podstawowe:
II miejsce – Jakub Mitera
III miejsce – Paulina Tokarz
Polska Niepodległa – szkoły gimnazjalne:
I miejsce – Małgorzata Kozłecka
III miejsce – Wiktoria Maksymiak
Wyróżnienia:
Izabela Śledź, Karol Mądel, Justyna Galas, Magdalena Bernat, Łucja Wrzesień
Miasto Tarnów Pierwsze Niepodległe:
Wyróżnienia:
Leopold Wilk, Magdalena Jakóbczyńska
Opiekunami uczniów były Panie: mgr Anna Halska – Bukowska i  mgr Joanna Dubel – Łabędź. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!


Konkurs-Polska-Sto-Lat-Niepodlegla – zobacz