Konkurs plastyczny: „Święty Mikołaj w wyobraźni dziecka”

Konkurs plastyczny: "Święty Mikołaj w wyobraźni dziecka”

W grudniu 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 został ogłoszony konkurs dla klas 1 – 4 na najpiękniejszą prace plastyczną: Św. Mikołaj w wyobraźni dziecka. W konkursie wzięło udział wielu uczniów. Prace były wykonane bardzo pomysłowo i  różnymi technikami. Widać, że dzieci i ich rodzice włożyli w nie sporo pracy. Nie sposób było wybrać najpiękniejsze, dlatego komisja wyróżniła aż 15 z nich.
Wyróżnieni uczniowie:
1B – Nikodem Góral, Kamila Wójcik, Aleksy i Maksym Szlachetka, Nadia Rosiek, Wiktoria Fistek, Karolina Wróbel, Kinga Bochmak.
1C – Tola Przybyło, Wojciech Budzik, Jakub Czosnyka.
1D – Wiktor Wałęga
2A – Emilia Przybyło, Emilia Ziółkowska,
2B – Amelia Wałęga
 Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni słodkim upominkiem, a dzieci wyróżnione dodatkowo kubkiem. Samorząd szkolny dziękuje za udział i zaprasza do udziału w kolejnym konkursie.