Wielki sukces e-redaktorek SP24 w konkursie: „Zapiski z czasów izolacji”

Wielki sukces e-redaktorek SP24 w konkursie: "Zapiski z czasów izolacji"

Dnia 8 października 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs Urzędu Miasta Tarnowa na najlepszą tematyczną e-gazetkę szkolną pt. „Zapiski z czasów izolacji”. Miło mi poinformować, że zwycięzcą konkursu została Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi za e-gazetkę „KOPERNICZKI”. Jej autorkami są uczennice klasy 6B: Natalia Zaród, Urszula Urbaś, Pola Krakowiak, Jagoda Zając oraz Ewa Skalska. Opiekunem merytorycznym gazetki jest Pani mgr Kinga Maj. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych szkolnych e-gazetek tworzonych przez uczniów w okresie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Serdecznie gratulujemy naszym Redaktorkom i życzymy dalszych sukcesów!