Kreatywne zajęcia z matematyki i języka angielskiego dla 6-latków

Kreatywne zajęcia z matematyki i języka angielskiego dla 6-latków

Dnia 1 i 2 października 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbyły się pierwsze kreatywne zajęcia z matematyki i języka angielskiego dla 6-latków. Na początku dzieci pokolorowały i udekorowały plakietki ze swoimi imionami. Następnie stworzyły z papierowych figur biedronki umieszczając na ich skrzydełkach tyle kropek ile miały lat. Na koniec zajęć matematycznych dzieci otrzymały do uzupełnienia karty pracy, na których połączyły cyferki z odpowiednią ilością kropek na biedronkach. Na zajęciach z języka angielskiego dzieci zapoznały się z kilkoma piosenkami i podstawowymi zwrotami grzecznościowymi. Rodzicom a zwłaszcza ich dzieciom dziękujemy za przybycie.
Informujemy, że są jeszcze miejsca w grupie II, której spotkania odbywają się we wtorki. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne i prowadzone do końca maja 2019 roku.