Miejski Projekt Edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości”

Miejski Projekt Edukacyjny "Narodowe Święto Niepodległości"

Dnia 17 października 2018 roku w Sali Lustrzanej Urzędu Miasta Tarnowa miało miejsce podsumowanie projektu edukacyjnego Urzędu Miasta Tarnowa pt. „Świętujemy Niepodległą”. Pan Dyrektor mgr Mariusz Zając otrzymał od Prezydenta Miasta pamiątkową tablicę oraz publikację z realizacji projektu „Tarnowskie Świętowanie Niepodległości”. Pamiątkowe egzemplarze książki odebrała Pani mgr Marta Sak – koordynator projektu wraz z delegacją uczniów naszej szkoły. Celem projektu było przygotowanie obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła (młodzież klas szkoły podstawowej i gimnazjum) realizowała i  nadal realizuje  projekt w następujących etapach:
Świętujemy Niepodległą (rok szkolny 2017/2018)
– Na stos rzuciliśmy swój życia los…Abyście Wy pamiętali o NIEPODLEGŁEJ OJCZYŹNIE…(2018/2019)
UROCZYSTOŚĆ W SALI LUSTRZANEJ – zobacz